Akbank Direkt
 

Esnaf Destek Paketi

Siz değerli esnaf müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırladığımız paketten özel faiz, komisyon ve fiyat avantajı ile yararlanabilirsiniz.

Ayrıca "Altınlarınız atıl durmasın, işinizi büyütsün" sloganı ile yastık altında duran altınlarınızı finansman kaynağı olarak kullanmanızı sağlıyoruz. Evde, banka ya da şirket kasalarınızda ekonomiye katkısı olmadan bekleyen altınlarınızı Akbank Altın Hesabı'na yatırırsanız, Akbank'tan kefilsiz, çok uygun ve avantajlı koşullarda "Esnafa Altından Kredi" kullanma imkanına sahip oluyorsunuz. Üstelik teminat olarak sayılacak Akbank Altın Hesabı da size bir yandan kazandırmaya devam edecek.

Esnaf Destek Paketi'ne sahip olun;

  • Esnaf Destek Kredisi
  • Çek Karnesi
  • Kredi Kartı
  • POS Hizmetleri
  • Otomatik Ödeme Talimatı
  • Vergi/ SGK Ödemeleri
  • POS Plus Sigortası
  • İşyeri Sigortası

 

gibi bankacılık ürün ve hizmetlerinden size özel faiz, komisyon ve fiyat avantajlarıyla yararlanın.

Size özel avantajlar!

Esnaf Destek Kredisi'nden yararlanarak Ticari Artı Para Kredisi ile Kredi Kartı kullanmanız durumunda 3 ay boyunca Akbank şubelerinden 10 adet havale, EFT işlemlerinizi ve çek tahsilatlarınızı, ADK'dan ise sınırsız havale ve EFT işlemlerinizi ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz. İlave olarak Akbank POS hizmetlerini de kullanmaya başlarsanız size özel belirlenen fiyatlamadan hemen yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Akbank Şubeleri'ne başvurabilir, size özel avantajlardan hemen yararlanabilirsiniz.

Esnafın Web Kredisi Akbank'ta hazır!

Taksitli ticari kredi başvurunuzu internetten kolaylıkla yapın, kredi cevabınız cep telefonunuza gelsin.

Akbank müşterisi olsun olmasın tüm şahıs firmaları artık Esnafa Web Kredi ile kredi başvurularını birkaç dakika içinde yapabilecek.

Başvurunuz için Hemen Başvur butonuna tıklayabilirsiniz.

*Ticari faaliyeti bulunan ve vergi levhasına sahip küçük ölçekli şahıs firmalarının başvuruları web kanalından onaylanabilecek olup, diğer başvurular Akbank şubelerinde sonuçlandırılabilecektir.
*Web kredi için verilecek onaylar ön onay niteliğinde olup kredi kullandırma kararı Akbank'a aittir.
*Web kanalından, maksimum 20.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli Taksitli Ticari Kredi başvuruları alınabilmektedir. Farklı kredi türünde ya da daha yüksek tutara ve vadeye sahip başvurularınız için şubelerimizden hizmet alabilirsiniz.